ÇOK SICAK ÇOK KITIR !

HOTBUT tamamı Türk yatırımcısı ve sermayesi ile kurulan, damak tadını geliştirerek birbirinden nefis soslarını ve tavuklarıyla olan birleşimini zevk sahibi tüketicisine sunan bir Türk markasıdır.

Çıkılan yolda bayi kar odaklı çalışmayı ilke edinmiş firmamızla, yükselen değer ve markamızla geleceğe güvenle bakıyoruz.

2013 yılında başladığımız yolculukta, amaçladığımız hedeflerimizin doğruluğu ve inandığımız lezzetlerimizde dolayı piyasaya çok hızlı girerek hedeflerimize planladığımız dönemden daha erken ulaşacağımızı görmek bizleri mutlu ediyor...

Tescil edilmiş bir Türk markası olarak, oluşturduğumuz Franchise sistemimiz ile piyasalardaki benzer ürünlerden farklı olan lezzetlerimizi birleştirerek sizlerinde desteği ile yüksek kar marjı oranlarıyla zincir bir marka olma yolunda ilerliyoruz.

BÖYLE ÇITIR TAVUK YEMEDİNİZ !

Her zaman lezzetin, temizliğin, hijyenin buluştuğu ve bunları tamamlayan güler yüzlü kadrosu ile sizleri daima mutlu etme anlayışı içinde olan HOTBUT sürekli değişen maliyet fiyatlarına aldırmadan birinci kalite ve taze ürünler kullanılmaktadır. Sertifikasız ve TSE belgesiz ürünler kesinlikle mutfağımıza girmemektedir.

  • HOTBUT %100 Türk Markasıdır.
  • Tüm ürünlerimiz hijyenik ortamda üretilmektedir.
  • Ürün soslarımız sadece HOTBUT tarafından üretilmektedir.
  • Siparişleriniz kesinlikle sıcak ve kıtır olarak gelmektedir.