Tarifsiz lezzetlerin bayisi olmak istermisiniz ?

HOTBUT tamamı Türk yatırımcısı ve sermayesi ile kurulan, damak tadını geliştirerek birbirinden farklı nefis soslarını ve tavuklarıyla olan birleşimini zevk sahibi tüketicisine sunan bir TÜRK markasıdır !

Markanın yaratılış sürecinde bizlerden emeklerini esirgemeyen tüm iş arkadaşlarımıza sizlerin nezdinde teşekkürlerimizi bir borç biliyoruz.


Piyasalardaki benzer ürünlerden farkınıilk etapta farkettiren ürün ve ürünlerimiz sizlerinde desteği ile yüksek kar marjı oranlarıyla markalaşmaya doğru yol alıyor.


Markanın logo çalışması, ambalaj tasarımı ve konsept çalışmaları lezzeti ile birlikte son tüketici ve uzmanlardan tam destek almıştır.


HOTBUT olarak yıllar boyunca süren iş deneyimlerimizi girişimciler ile paylaşarak, "Franchise" sistemiyle büyüyüp, daha büyük bir zincir olma kararı aldık. Marka "Türk Patent Enstitüsü" tarafında resmi olarak tescil edilmiş; kurumsal imaj ve kar marjı hesaplamalarıda yapılmıştır. Bundan sonraki hedefimiz emin adımlarla ilerlemek ve bu konuda ciddi yatırımcılarla yolumuzu kesiştirmektir. Gıda sektöründe Türk damak tadına en uygun ürüb olan HOTBUT, ekonomik iniş çıkışlardan oldukça az etkilenen bir iş kolu olması nedeniyle girişimcilere tavsiye ediyor, bizimle birlikte aynı yolda yürümeye davet ediyoruz.


FRANCHISE DOSYASI FRANCHISE TEDARİK LİSTESİ FRANCHISE SÖZLEŞMESİ

Franchaise (Bayilik) konusunda tüm soru ve önerileriniz için "Anlam Patent" Marka ofisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

SİTE MAH. ATAY CAD. NO:7 NEW LOCA İSTANBUL D:74 ÜMRANİYE / İSTANBUL

Anlam Patent